23 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücreti!

Ekstreme 2013 Nisan Ayı itibari ile yansıtılmış üyelik ücreti iptali için Yapı Kredi Bankasını aradım. Telefondaki hanım ''6 yıllık kullanıcımız görünüyorsunuz bu nedenle ücret iptalini gerçekleştireceğiz ama diye söze başlayıp, kartımda birikmiş tüm puanları kullanarak ya da 3000 TL gibi bir limitle alışveriş yapma sözü vermem gerektiğini belirtti.


Bunlardan hiçbirini seçmediğim taktirde üyelik ücreti iptalinin gerçekleşmeyeceğini söyledi. Mevcut puanları kullanmayı seçtiğimde ve Kartın Tüm borcunu ödeyip kartı kapatma hakkımı kullandığım takdirde ise kartımdaki puanların üyelik ücretini karşılamaması durumunda yine kalan üyelik ücreti meblasının borç olarak bana yansıtılacağını söyledi.

Esin 55 Okunma

Cevaplar

  • Esin03 Mayıs 2013

    Hiç bir şekilde değerlendirmeye aldığınız bir durum söz konusu değildir. 02-05-2013 tarihinde posta yolu ile bana puanlarımla yıllık aidatı çektiğinizi , puanlarımın dönem içinde bir sonraki aidat ödeme dönemine kadar yeterli olmaması halinde borcun eksterme yansıtalacağını bildirmişsiniz, ayrıca ne internet siteniz ne de müşteri hizmetleriniz bu işlemleri yapma yetkisine sahip değil, temsilcileriniz çok agresif ve durumu kişiselleşmiş konuşmalar şeklinde algılayan boyutlara geliyor taleplerimiz, Sayın Yapıkredi Bankası sadece istediğinizi almak için ordasınız, Bizim için değil.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön