23 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Aidatı Kesiyor!

Yapı Kredi Bankası Play kart kullanıcısıydım. İptal ettirmek için gittiğimde 18 liralık bir borç gözüktü. Müşteri hizmetleriyle konuştuğum personel yeterli harcama yapmadığım için bana verilen avans puanların karşılığı olarak bu ücreti istediklerini belirtti.

Hatta bu üyelik aidatının yeni kılıfımı diye sorduğumda dalga geçer gibi evet hanımefendi şeklinde cevapladı. Ben üyelik aidatını reddettiğime dair bankaya daha önce talep de bulunduğum halde şimdi yeni bir kılıfla resmen yanıltılarak bu para benden isteniyor. Ben tüketici hakları başta olmak üzere şikayette bulunacağım ve bunun peşini bırakmayacağım.

Saniye 89 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön