26 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Üyelik Aidatı İptali!

Bankanız ile uzun süredir devam ettirdiğim bugün itibari ile sonlandırmış bulunuyorum. Başka bir bank. personeliyim, banka kartım World karttır. Fakat uzun süredir sizin bankanız kartı da bulunmasından dolayı kartınızı iptal ettirmeden kullanamaya devam ettim. Bugün elime geçen kart ekstresine fatura edilmiş olan 60TL lik üyelik ücretinin iptali için telefon bankacılığı ile 25.03.2013 tarihi saat 12:20-12-40 arası yaptığım telefon görüşmesinde yukarda yazdığım bilgileri belirttim. Kartın iptalini istedim. Fakat üyelik ücretinin iptalinin kartı iptal etsem bile tahsil edileceğini personeliniz söylendi. ilgili üyelik ücretinin hakem heyetine başvurmamdan önce iptalini rica ederim.

Metehan 115 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Metehan28 Mart 2013

    İlgili kredi kartını uzun süredir kullanmama , ve 2. bir world kartım olduğunu ve bu kredi kartının personeli olduğum bankanın kartı olduğunu belirtmeme rağmen, ısrarla puan yada nakit ödeme yolu ile bu ödemenin benden talep edilmesi gerçekten üzücüdür. Bu durum tarafımdan, bir müşteri olarak, sizin açınızdan önemsiz olduğum hissini uyandırmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön