25 Ocak 2014 #2256348

Yapı Kredi Bankası Üyelik Aidatı Almaktan Vazgeç Artık!

4506********3830 numaralı kredi kartını yıllardır kullanmaktayım. Ancak her sene Yapı Kredi Bankası üyelik aidatı altında ücret talep etmektedir. Bu yıl yine 65 TL üyelik aidatı yansıtılmış ekstreme. 6 yıllık kesintisiz aktif ve düzenli kullanımına rağmen bir banka müşterisinden bu türden kanuna ve içtihatlara aykırı ücret talep edebiliyor. Üstelik hiçbir ücret talep etmeyen bir başka kredi kartım olmasına rağmen hiç kullanmayıp yalnızca world cardı kullanmama rağmen. Aylık ortalama 1500 tl harcama yapıyorum kartı iptal edip alınan 65 TL için hakem heyetine başvurarak iadesini sağladığımda hem bir müşterinizi hem de almak istediğiniz üyelik aidatını kaybedeceğinizin farkında değil misiniz?

Mustafa 61 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Şubat 2014

    başvuru tarihimden 10 gün sonra başvurumu işleme alma inceliği gösterdiğiniz için teşekkür ederim. bu hizmet anlayışıyla daha çok müşteri kaybedersiniz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön