03 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası Usulsüz Sigorta Tutarı Çekimi!

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartımdan son 1.5 yıldır her ay hayat sigortası primi adı altında 21.73 TL tutarın çekildiğini, ilgili ekstreyi incelerken fark ederek bankayı aradım. Bu işlemin bilgim dahilinde olmadığını, daha önce konuyla ilgili arandığımda işlemi onaylamadığımı ısrarla belirtmeme rağmen, sadece iptal işlemi gerçekleştirildi.

Bu güne kadar kartımdan çekilen 340 TL civarı ücretin, kartıma iade edilmesini talep ettim. Fakat bana yapılan dönüşte, işleme benim onay verdiğimi, o nedenle iade yapamayacaklarını beyan ettiler. İlgili konuşmayı dinlemek istediğimde savcılığa dilekçe vermem gerektiğini söylediler. Onayım olmadan çekilen bu tutarın iadesini tekrar talep ediyorum.

Abdi 94 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön