01 Nisan 2013 #1716948

Yapı Kredi Bankası Ücret Kesilmiş!

World ve adios kredi kartlarıma worde 80 TL. Adiosa 115 lira üyelik ücreti yansımıştır. Bu ücretleri kabul etmiyorum. Adios kartın limiti zaten 150 lira , bide sıkılmadan 115 lira kesmişler. Limiti doldurmuşlar. Yapı Kredi Bankasını ve Koç Holding yönetimini buradan şikayet ediyorum. Yaptıkları bu ayıptan dönmelerini bekliyorum. Bu ücretlerin iptalini istiyorum aksi halde kartları kapatacağımı bildiririm. Kaybeden ben değil siz olursunuz. Başka banka mı yok?

Eşref 41 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Eşref02 Nisan 2013

    World kartıma 80 lira üyelik ücreti , adios kartıma 115 lira üyelik ücreti gelmiş. Bu ücretleri kabul etmek mümkün değil. 150 TL limitli adios kartıma 115 lira ücret almışlar , böyle birşey olabilir mi? Yaptıkları şey tam bir fiyasko. Bu ücreti kesinlikle ödemeyecem ve hakem heyetine vereceğim. Eğer iptal etmezseniz. Ne yapar eder zaten 150 lira limit var. Hepsini birden iptal ederim. Bir dahada bankanızla çalışmam. Kart limitini kart ücreti diye banka doldurmuş. Olacak iş değil. Kınıyorum ve ödemeyeceğimi bildiriyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön