3 g
Yorum Yap
#11856571

Yapı Kredi Bankası Ücret İadelerini Yapmıyor!

Artık ücret iadelerinin peşine düşmemize gerek kalmadan iadenin yansımasını istiyoruz. Zaten müşteri hizmetlerine bağlanmak saatler alıyor tam bağlanıyorsun bu sefer de bağlandığın kişi konuşmuyor. Lütfen konuyla ilgilenin artık! Gerçekten çok sıkıcı bir durum insanı alışverişten soğutuyor, her alışverişte bir kere daha düşündürüyor. Gerçekten uğraşmak istemiyorum. Siz aynı şeyi yaptıkça bende sizin bana ulaşmanızı isteyeceğim.

Ayşenur Ayşenur 137 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi2 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi3 g

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları