19 Nisan 2013 #1752396

Yapı Kredi Bankası Ücret Alınmayacak Dendiği Halde Yıllık Ücret Alındı!

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim.Yapı Kredi Play Kart kullanıcısıyım. Kampüse gelen görevlendirdiğiniz kişiler kartları verirken özellikle yıllık kart ücreti alınmayacak çünkü bu öğrenci kartı dendi.Alınsa bile müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatınca geri iade ederler dendi.


Öylelikle kartı aldım sözleşmeyi aldım.2012 yılı sonunda 20 Tl kart ücreti alındı. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu aynen anlattığımda bu ücretin 1 defaya mahsus alındığı cevabını aldım.Oraya da da şikayet bıraktım ama sonuç alamadım.Hayır öğrenciden haksız yere böyle bir ücret talep edilmesi hoş mu?Şansımı buradan denemek istedim.Sonuç alamazsam yasal hakkımı kullanıp kartı kapattıracağım.

Orhan 144 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön