15 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Üç Haftadır Ne Nuvo Kartımı Aktif Etmedi!

Üç hafta önce başvurduğum Nuvo Debit kartım 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü kurye yoluyla sözleşme ile birlikte elime ulaşmasına rağmen ve o günden bu yana bankanın Nuvo müşteri hizmetlerini farklı günlerde defalarca arayıp durumu her seferinde kendilerine bildirdiğim halde Yapı Kredi Bankası halen en basit bir işlem olan Nuvo vadesiz TL hesabımı ve buna bağlı olarak tarafıma tahsis ettiği Nuvo banka kartını halen aktif hale getirmiş değil.

Nuvo internet bankacılığı işlemlerimi yapmam için gereken şifreyi de tarafıma halen iletmiş değil. Bugün (15 Mayıs 2015 Cuma) mesai saatleri içerisinde söz konusu işlem gerçekleştirilmezse bu bankayla asla ve kat'iyen bir daha çalışmayacağım.

Alper 964 Okunma

Cevaplar

  • Alper18 Mayıs 2015

    Kart tarafıma teslim edileli şu an itibariyle tam 3 hafta oldu ve bu beceriksiz banka halen bir Nuvo hesabını/kartını aktif edebilmiş değil, müşterisinin kullanımına açabilmiş değil. 3 dakika içerisinde telefon bankacılığını arayarak kartı da hesabı da henüz daha bir kere bile kullanamadan (!) iptal ettireceğim. Bu vesileyle Yapı Kredi'nin ne tür bir banka ve ne tür bir kurum olduğunu öğrenmiş olduk!

  • Alper15 Mayıs 2015

    Lütfen laf salatasını bırakın da iki haftadır elimde duran ama bir türlü kullanıma açmadığınız Nuvo kartımı kullanıma açın / aktifleştirin ve Nuvo şifremi telefonuma gönderin. beceriksizliğin de bir sınırı var!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön