19 Şubat 2013 #1641342

Yapı Kredi Bankası Tüketici Mahkemesini Kazandım Ödeme Eksik Yapıldı!

Yıllık kart aidatını almak için dava açtım, sonuçlandı neticesinde kazandım, müşteri hizmetlerini aradım beni genel merkeze yönlendirdiler, aldığınız evrakları fax çekin denildi. fax çektim, 10 gün sonra müşteri hizmetlerini aradım, dediğiniz gibi fax çektim ama ödeme yapılmadı neden yapılmıyor dedim, tekrar fax çekmemi istediler, tekrar fax çektim, 1 hafta sonra 307 TL yatırılması gerekirken ekstranda KARAR YAZISI/ÜYELİK ÜÇ.İP 157 TL yatırılmış. 150 tl eksik yatırılmış, müşteri hizmetlerini arıyorum sadece genel müdürlüğe fax çekin deniliyor.


Yanlışlık yapıldığını düşünüyorum, ve bunun derhal düzeltilmesini istiyorum, aksi takdirde müşteri kaybınız olacaktır.

Oktay 179 Okunma

Cevaplar

  • Oktay10 Nisan 2013

    Banka ödeme yapmıyor arkadaşlar.

  • Oktay22 Şubat 2013

    Bankanızı arıyorum, müşteri hizmetlerini arayınız deniliyor, orayı arıyorum sadece merkeze fax çekin deniliyor. neticeye götürecek kişilerin aramasını istiyorum. Teşekkürler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1641342 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön