09 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Tüketici Mahkemesi Kararı Uygulanmıyor

25.05.2015 tarihinde kredi dosya masraflarının iadesine ilişkin Ankara Çankaya Tüketici Mahkemesi kararını uygulamayan Yapı Kredi'den şikayetçiyim. Ne müşteri hizmetleri çare bulabiliyor ne de ben genel merkezden bir yetkiliye ulaşabiliyorum. İcraya vermek dışında tüm yolları kesiyorlar. Bu arada aynı karara ilişkin diğer tüm bankalardan alacağımı 5 gün içinde aldım. Bir tek Yapı Kredi.

İsmihan 180 Okunma

Cevaplar

  • İsmihan21 Temmuz 2015

    Bugün itibariyle tam 2 ay olacak. Dün müşterihizmetlerini 8. Kez aradım inanılmaz bir cevap verdiler. "dosya kaydınız uzun süredir işlem görmediği için kapatılmış tekrar açıyoruz" yuh... .Buna ne cevap verecek yapı kredi çok merak ediyorum. Ne lanet bir bankaymış inanılır gibi değil. İş ahlakından yoksun oldukları apaçık.

  • İsmihan10 Temmuz 2015

    Klasik cevaplar. Ne arandım ne işlem yapıldı. Cep telefonuma mesaj atmışlar birde. Şikayetiniz çözümlenmiştir diye. Ayıp yahu koca banka. İcraya vermekten başka çaremiz kalmadı görünüyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön