20 Ocak 2016

Yapı Kredi Bankası Tüketici Hakem Heyeti'nin Kararını Uygulamıyor

Yapı Kredi Bankasından konut kredisi kullandım ve daha sonra haksız olarak tarafımdan alınan dosya masrafı iadesi için hakem heyetine başvuruda bulundum. 18.08.2015 tarihinde şikayetimin olumlu olarak sonuçlanmasına rağmen hala para iadesini yapmadılar. Neredeyse iki hafta da bir müşteri temsilcileri ve İzmir Hatay şubesi ile görüşsemde bir çözüm bulamadım. Şube genel müdürlüğe, genel müdürlük şubeye yönlendiriyor. Sorunumun biran evvel çözümlenmesini talep diyorum.

Osman 65 Okunma

Cevaplar

  • Osman20 Ocak 2016

    Ya neyin numarasindan bahsediyorsunuz elli defa aradım şubeye gittim ama çözüm yok bugün genel Müdürlüğü nüze faks gönderdim. 3 defa müşteri temsicinizle görüştüm hepsi kayıt oluşturuyoruz diyor sizin bir sisteminiz yok mu kimsenin kimseden haberi yok. Kısa süre içerisinde problemin çözülmez ise icra yoluna gideceğim bilginize

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön