23 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uyulmuyor

Maltepe Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyeti'nin 05/05/2014 tarihli 09/2671 numaralı kararı neticesinde 16.04.2010 tarihinde kullanmış olduğum kredi için bankanızın "dosya masrafı " adı altında tarafımdan almış olduğu 115,00 TL tutarında ki bedelin hesabıma halen yatırılmamış olmasından dolayı şikayetçiyim Yapı Kredi Bankası.


Ayrıca hakem heyeti kararına 15 gün içinde itiraz süresinin de geçmiş olduğunu hatırlatır, 1 hafta içinde ödemenin hesabıma yapılmaması durumunda bankanız hakkında icra takibi başlatacağımı bildiririm.

Tayfun 244 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 11/03/2015 tarihinde telefon ile bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön