21 Ocak 2015

Yapı Kredi Bankası Tüketici Hakem Heyeti Kararına Uymuyor

Kredi kartı yıllık kullanım ücreti iptali için tüketici hakem heyetinden çıkan 21.10.2014 ve 2184277 sayılı karara istinaden Nevşehir Avanos ilçesi Yapı Kredi Bankası şubesine söz konusu ücretin iadesi için gittim. Ancak banka çalışanları kararın şubemize gelmediğini benim elimdeki kararı istediklerini söylediler. Kararı kendilerine verdim. 1 ay geçmesine rağmen ücret tarafıma yatırılmadı. Banka şubesindeki görevliler 444 2525 numaralı iletişim merkezini aramamı söylediler. Aradığımda kararın ulaşmadığını söylediler. Bunu üzerine 1 ay daha bekledikten sonra tekrar şubeye gittim. Görevliler kararı faks yolu ile gönderdiler, aradan 1 ay daha zaman geçmesine rağmen ödeme yapılmadı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Fatih 232 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Şubat 2015

    Tam 4 kez şube tarafından gönderilen tüketici hakem heyeti kararı için müşteri hizmetleri bize ulaşan bir karar yok diye inkar edip kazanmış olduğum kararı ödemiyor.

  • Fatih30 Ocak 2015

    Aradan 10 gün geçmesine rağmen tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Mağduriyetim halen devam etmekte ilgilenen olmuyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön