22 Ekim 2016 #6757072

Yapı Kredi Bankası TTNET Adına Benden Habersiz Para Kesilmiş!

22.10.2016 tarihinde 57.02 TL tutarında TTNET tarafından kartımdan işlem yapılmış. Ben TTNET kullanıcısı değilim böyle bir işlemde yapmadım. Yapı Kredi telefon görüşmesinin ardından kartımı iptal ettirdim ve itiraz dilekçesi yazdım fakat tarafıma hala dönüş yapılmadı. Aynı konuda yüzlerce şikayet var ve banka bunun önlemini almıyor. Benim bilgilerimi nasıl paylaşıyor? Bu nasıl bir güvenlik açığıdır? Kimsenin kimseyi hele ki bir bankanın müşterisini mağdur etmeye hakkı yoktur. Bankanın sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmasını tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Serdar 750 Okunma

Cevaplar

 • Serdar'ın Teşekkür Mesajı28 Ekim 2016

  Teşekkür ederim itiraz için 4 TL faks parası verdikten sonra iade oldu

 • Serdar22 Ekim 2016

  Şikayetleri kabul etmiyor bankanız

 • Serdar22 Ekim 2016

  Bize Yazın (https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin. Aspx) yazılmıyor maalesef kabul etmiyor şikayetleri

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön