10 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası TSHH Kararına Rağmen İade Yok!

Bankanızın "Sizin için buradayız" kısmına yazmış olduğum 2200388 referans numarası ile kayıt altına alınan şikayetime 21 gün olmasına rağmen hala bir cevap yazmadınız. TSHH'nin 28. 03. 2013 tarihi ve 2012/1994 sayılı karar nosu ile lehime sonuçlanmış olan Kredi Kartı Yıllık Ücretinin tarafıma iade edilmesi kararına karşın ve 15 günlük yasal süreç de geride kalmış olmasına rağmen tarafıma hiç bir dönüş gerçekleşmemiştir.

Bu şekildeki tutumlarınız bankanıza karşı kalan son güvenimi de sona erdirmeden önce gerekenin yapılmasını rica ederim.

Yasemin 47 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Yasemin23 Haziran 2013

    Bu şikayeti yazmamdan bu yana 12 gün geçti, bırakın mail atmayı buradaki şikayetime bile herhangi bir yanıt verilmedi. Ne yazık ki para kaybetmektense insanların güvenini kaybetmeyi seçtiğinizi üzülerek görmüş oldum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön