22 Nisan 2013 #1757693

Yapı Kredi Bankası Ticari Hesabımızdan Habersiz Çekilen Rakamlar!

Bankanız ile 4 senedir aktif çalışmaktayız ve banka ticari hesabımızdan bizim haberimiz olmadan ve bilgi verilmeden faiz ve başka tanımlamalar altında kesintiler yapılmıştır.Çalıştığımız diğer bankalardan bugüne kadar bu şekilde ne bir uygulama gördük nede duyduk.


Bu durumu bankalar birliği şikayet bölümüne bildirdik fakat konunun ticari olmasından dolayı sizinle iletişime geçmemiz söylendi.Bu durumun çözülmemesi dahilinde avukatımız bugüne kadar olan bütün faizler dahilinde maddi olarak ticari mahkemeye haksız yere ve izinsiz çekimlerden dolayı dava açılacaktır.Konuyla ilgili acilen ilgilenilmesini ve bize bilgi verilmesini rica ediyorum.

İbrahim 45 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim02 Mayıs 2013

    Kesinlikle dönüş yapılmadı bu konuyu farklı makamlara götürmek gerektiğini düşünüyorum zannedersem bddk ile iletişim halinde olmak gerekecek

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1757693 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön