03 Kasım 2015

Yapı Kredi Bankası Ticaret Yapmamı Engelliyor!

İthalat için ödediğim 41.450 USD'nin dekontu elimde olmasına rağmen bana bir türlü gümrük yazısını vermeyen, 4 gündür ardiye ve demoraj ödememe neden olan, bu zorlu ticari koşullarda işimi kolaylaştırmak yerine daha da zorlaştıran; Yapı Kredi Bankası'na teşekkür ediyorum!


Bankanın destek olması gerekirken sırtımızda bir kambur olduğunu gösterdiği için, beni müşterilerime karşı mahcup ettiği için, beni iki gündür şubesinde sebepsiz ve gereksiz yere 2 saat beklettiği için ayrıca şükranlarımı sunuyorum!


Orta ölçekli ticarethanelere bu kadar destek olmanız, önünü açmanız bizleri gururlandırıyor!

Ufuk 45 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Kasım 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön