10 Ekim
#12754921

Yapı Kredi Bankası Temsilci İlgisizliği!

Yapı Kredi Worldcard başvurumda bana taahhüt edilen 10bin TL kredi kartı limiti iletilmesinden sebep F*** kartımdaki 15bin TL limitli kartımı kapadım. Yapı Kredi'de hesap açarken hanımefendi bakın bana salıya kadar gelmesi lazım GittiGidiyor'dan bir kampanyaya yetişip laptop alacağım diyerek bilgi verdim. Limitti 4400 olan kart gelince bir telefonla hemen yükseltirsiniz diyerek devam ettik. İyi dedim o zaman kart geldi limit hala 4400 TL. Yapı Kredi'den QNB Finansbank'ı arayıp merkez bankasına mail atmamı ve limit boşluğu oluşturmamı söylediler bir orayı bir öbür bankayı aramaktan aylık telefon dakika denilen bir şey kalmadı. GittiGidiyor'da laptop'u da alamadım. 15binliralık limitli kartımdan da oldum:) Finansbak'tan her aradığımda merkez bankasına mail ile işlemleri hızlandırma gibi böyle bir şeyden haberleri olmadığını Yapı Kredi ise limit boşluğum'un olmadığını söylemesinden eğitimime ara vermek zorunda kaldım. Zararım ne olacak şimdi? Bilseydim 3bin TL borç alırdım 6500 TL üzerimde vardı zaten. Teşekkürler QNB Finansbank ve Yapı Kredi. Bu arada World kardım hala 4400 limit:) laptop ise 200 TL fiyatı şimdiden arttı.

Tuncay Tuncay 463 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi1 g

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi4 g

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Tuncay10 Ekim

  Bilgilendirme istemiyorum aranarak kredi kartım ve yapıkredide ne mevcutsa hepsini kapatmak istiyorum. Bir daha da bankanızın önünden geçmem

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları