01 Nisan 2013 #1718460

Yapı Kredi Bankası Telefonda Bekletilme Süresi Ve Çözüm Sağlanılamama!

1- 4440444 arayıp müşteri temsilcisine bağlantı süresi 7 dakikayı buluyor en erken 5 dakika ve en geç bağlantı yapılan servistir.


2- Herhangi bir bir müşteri temsilcisinin oluşturduğu kaydı bir başka müşteri temsilcisi vermiyor ve konuyu araştırıp döneceğini belirtiyor. Dönüş süresi gün içinde diyor fakat 3 gün geçmesine rağmen dönüş olmuyor.


3- Müşterinin yüzüne hatta farklı bir müşterimiz bekleniyor sözü ile telefon yüzümüze kapatılıyor, etkili iletişim becerileri eğitimi alınmalı.


4- Müşteri temsilcileri ürün ve servislerinizden haberdar değil ve kalıplaşmış sözcükler ile geçiştirmeye bağlanıyor yani hiç bir çözüm üretemiyor yardım '0'.

Ceyhun 44 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun12 Nisan 2013

    gerekli dönüşler sanırım 3 yıl sonra olacak, müşteri memluniyetini nasıl sağlayacaksınız insanları kandırarakmı ?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön