04 Nisan 2013 #1724703

Yapı Kredi Bankası Tekrardan Belgeler İstiyor!

Yapı kredi bankası 8****363 hesap numaralı 5*****18 müşteri numaralı müşterisiyim. 2011 aralık ayında araç alımı yaptık aldığımız aracın 24 000 TL yi 24 ay 0 faizle ödeme imkanından yararlanmak için araç firması bizi yapı kredi bankasına gönderdi. hesabı açabilmek ve krediyi verebilmek için banka oldukça fazla belge ve kefil imzaları aldı.


14 ay sorunsuz ödemelerimizi yaptık 15. ve bu ay nisan ayı için 16. taksitimiz olan bedelleri ödemek için son ödeme gününden önce gidip yatırmak istediğimiz halde şimdi bizden tekrardan imza sirküsü vs. belgeler istiyorlar. şayet belgeleri veremezsek kredimizi ödeyemeyeceğimizi söylüyorlar. bu nasıl hizmettir.

Talat 26 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön