26 Mayıs
#12029320

Yapı Kredi Bankası Tasfiye Olunacak Alacaklar Ücretlendirmesi...

Tarafınıza tüm ödemelerim yıllar önce yapıldığı ve bittiği halde, e-devlet portalında tasfiye olunacak alacaklarda hala borçlu görünüyorum. Bunların risk raporundan kaldırılması için gerekli işlemlerin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde gerekli mercilere ödeme makbuzları ile başvuruda bulunacağımı bilmenizi isterim.

Mine Mine 785 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mayıs

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Mayıs

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları