13 Ekim 2018
Yorum Yap
#11023336

Yapı Kredi Bankası Tarafından Aranmam!

Yapı Kredi adı altında 4440444 numarasından arama yapılıyor. Peki soruyorum neden Yapı Kredi bu duruma bir el atmıyor yoksa iş birliğimi yapıyorsunuz senelerdir. Beri gelen bir durumdur bu gerekli yerlere şikayet ettim umarım burada da halkımız görüp kandırılmaktan kurtulur.

Huriye Huriye 180 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler