18 Nisan 2013 #1749737

Yapı Kredi Bankası Taksitli Transfer Kapatılmasında Yaşanan Sorun!

04. 03. 2013 tarihinde sonu 7173 ile biten kredi kartıma ait 4 adet taksitli avanslarımı o gün müşteri hizmetlerinden aldığım kapama bakiyeleri ile Büyükçekmece Şubesinden işlemlerimi yaptım. Daha sonra müşteri hizmetlerinden kontrol ettiğimde hepsinin gerçekleştiğini öğrendim. Nisan da ödeyeceğim extre geldiğinde taksitli avanslarımın bir tanesinde (4000TL) olanın gerçekleşmediği ve extreme taksit yansıtıldığını gördüm.


Daha sonra şube-müşteri hizmetleri arasında gelgit yaptıktan sonra 01. 04. 2013 tarihinde ***** Hanım beni aradı ve taksitli avansımın kapatılabilmesi için benden tekrar para istedi. Ben alacaklı iken benden para istenilmesine hala inanamıyorum.

Mustafa 20 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön