Yapı Kredi Bankası Swift İşlemlerinde Hesabıma Para Geçişi Olmadı

Ahmet Ahmet06 Temmuz 02:16

1 hafta olmasına rağmen Almanya'dan hesabıma gönderilen para geçmedi. Aradığım her yer işlem görünmemektedir. Bekleyiniz geçer diyorlar. Parayı posta yoluyla mı yollamış daha hızlı gelirdi. Paranın nerede olduğu belli bile değil. Karşı tarafla iletişime geçmemize rağmen paranın gönderildiğini söylemekteler. Bana lütfen bilgi veriniz

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 07 Temmuz 15:18

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 06 Temmuz 02:16

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler