01 Kasım 2016 #6833157

Yapı Kredi Bankası Sürekli Rahatsız Ediyor!

Yapı Kredi Bankası müşterilerini kredi satmak ve borçları konusunda sürekli taciz ediyor. 14 gün gecikmiş ve ödeme gününde ödenmiş kredi ve kart borçları için bile arayıp sürekli rahatsız ediyor. Cepten arayıp ulaşamadığında (ki insanlar çalışıyor ve tek işi sizin güzide bankanızın telefonlarını açmak değil) ulaşabildiği bütün numaraları arayıp ortalığı yaygaraya verip sanki kendilerine 1 milyon dolar borcun varmış gibi davranıyor.


Ayrıca müşteri hizmetleri çalışanları bankanın bu şımarıklığından yararlanıp müşteriye geciken ödemeleri karşılığında bağırıp fırçalıyor.


Çok saygısızsınız.

Ceren 536 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön