02 Ağustos
Yorum Yap
#10737407

Yapı Kredi Bankası Sürekli Rahatsız Ediliyorum!

Yapı Kredi Bankası ile hiçbir ilgim olmamasına rağmen defalarca aranıp... .ile görüşebilir miyiz diye rahatsız ediliyorum. Her defasında o aradığınız kişi ben değilim dememe rağmen bu durum ısrarla devam ediyor. En sonunda bu sabah arayan kişi hem üzerime bağırdı hem de gidin şubeye bildirim yapın dedi. Prosedür bu olabilir buna bir lafım yok ancak işim var gücüm var hiçbir ilgim yokken neden ben şubeye gidiyorum, üstelik bir de azar işitiyorum arayanlar tarafından?

Sinem 144 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Sinem02 Ağustos

    Ben şikayetimde “Yapı Kredi Bankası ile hiçbir ilgim olmamasına rağmen” diye belirtmiştim. Cevaben değerli “müşterimiz” diye hitap etmiş şikayetimi ne kadar ciddiye aldığınız buradan belli oluyor zaten.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler