27 Mart 2013 #1708786

Yapı Kredi Bankası Sürekli Cep Telefonumdan Arıyorlar!

25 Mart Saat 16:08, 26 Mart saat 13:32 ve 26 Mart saat 17:25'de cep telefonumdan arandım. Arayan 444 0 444 numara idi. İlk ikisinde açmadım. ama vazgeçmiyorlar. Üçüncüde açtığımda, bana adımla soyadımla hitap eden bir bant kaydı ile karşılaştım, bilmem ne hesap ile ilgili bana bir tanıtım yapıyorlar, öyle olursa böyle, şöyle olursa şöyle. 2 dakikadan uzun süren bir bant kaydını sonuna kadar dinledim.


Umarım artık aramazsınız. Cep telefonu numaramı bankaya mecburen verdim kredi kartı kullanımı ile ilgili olarak. Ancak beni habire cep telefonumdan arayıp bana zorla reklam dinletmeye ne hakkınız var ? Ben böyle bir şeye izin veren hiçbir belge imzalamadım. Bu yaptığınız en hafifinden ayıptır.

Sami 138 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön