04 Nisan 2013 #1724506

Yapı Kredi Bankası Şube Hatasından Dolayı Kredi Ödemesi 1 Gün Geç Yapıldı!

**** ***** benden araba almak için Y. K. bankadan 40000TL kredi kullanmıştır. Kredinin ödenmesi için arabanın ******' e satışının yapılmış olması gerektiği söylenmiştir. Bende kurumsal banka olmasından dolayı bankaya güvenerek ***** ile notere giderek satış işlemini gerçekleştirdik.


Akşam saat 18:30 kadar bekledik. Kredinin ödenemeyeceğini söylediler. Banka personelinin hatası yüzünden arabaya rehin konamadı ve krediyi ödemediler. Ertesi günü **** bey tarafından plaka işlemleri acilen yapıldı. Para öğleden sonra hesaba yattı. Ben öğretmenim. Bir günlük yevmiye ve bir günde izin olmak üzere 2 gün maddi zarara uğradım. 40000 tl bir günlük faizi zararına uğradım.

Aydın 70 Okunma

Cevaplar

  • Aydın12 Nisan 2013

    Ben bu durumla ilgili olarak kime başvurmalıyım?tüketici hakem heyetine mi?hangi mahkemeye mi?ben bilmiyorum.Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.Teşekkürler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1724506 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön