11 Temmuz
#12255815

Yapı Kredi Bankası Sözünü Tutmuyor

Yapı Kredi World mobilden size özel 70 lira World puan hediyeli kampanya vardı. Başvuru yapıp kampanyaya katıldım ardından yazan tutar kadar alışveriş yaparak World puanları almaya hak kazandım. Uygulama da kampanya koşullarını sağladığım görünüyordu.


Puanların ayın 10 una kadar yatması gerekiyordu fakat halen yatmadı. İki kere müşteri temsilcisini aradım yatacak falan dediler kayıt oluşturdular fakat halen puanlar hesabıma yüklenmedi. Acilen mağduriyetimin çözülmesini talep ediyorum.

İsmail İsmail 214 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları