15 Şubat 2013 #1635271

Yapı Kredi Bankası Sözünde Durmuyor!

YKB gönderdiği maillerde ve Crystal Kart'ın internet sitesindeki sayfasında yurt dışında otel ve restorantlarda yapılan harcamalara %5 indirim yapılacağını bildirmesine rağmen bugüne kadar 1000 TL üzerindeki harcamalara indirimin 50 TL ile sınırlandırdığını 3 defa telefon açtıktan sonra öğrenebildim. Gönderilen mail ve internet sayfasında sınırlandırmanın belirtilmediğini söylediğimde sadece kendilerinin bildiğini müşterilere bildirilmediğini müşteri hizmetlerinden söylendi.


Ayrıca sizin için buradayız üzerinden bu konuyu yazmama rağmen herhangi bir dönüş olmamıştır yapılan bu saygısızlığı da kınıyor bugüne kadar eksik yapılan indirimlerin söz verildiği gibi iade edilmesini talep ediyorum.

Levent 105 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1635271 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön