05 Şubat 2014 #2276974

Yapı Kredi Bankası Sorunumu Gidermiyor

Zaten artık ne zaman kredi erken kapasam, buraya şikayet bildirmek zorunda kalıyorum. 1 buçuk ay önce kredi erken kapaması yaptım. Bu kapamadan doğan hayat sigortası iadesi içinde aynı anda dilekçemi yazıp imzaladım şubeye verdim. Gidiş o gidiş ne kimse döndü bana ne para yattı. Her seferinde buraya yazıyorum da öyle dönülüyor bana.


Ayrıca bir çekiliş yaptılar bunlar 44 araba çekilişi. 25 milyarlık harcama yaptım 997 çekiliş hakkım vardı, benim adım yedek listede bile çıkmadı. Ben buna şans demem arkadaş bu işte dalavere yaptılar. Reklam olsun diye bir çekiliş yaptılar ama her işlerinde olduğu gibi bunda da sorun oldu.

Tolga 86 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön