14 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Sorunum Çözülmüyor!

Yapı Kredi bankasının Ticari müşterisiyim ve sürekli olarak o banka ile çalışmaktayım.Genel müdürlük tarafından yapılan bir hatadan dolayı (kendilerinin verdikleri red cevabına istinaden) başvurmuş olduğum konut kredim yasal takibe düştüğü söylenerek bir kaç kez denenmesine rağmen red edildi. Bu konuyu kendi sitelerinden şikayet olarak bildirdim.


Şikayetime dönüş yapan bayan herhangi bir yasal takibimin olmadığını kredimle ilgili hangi şubeden işlem yapıldığı ve konuyla ilgili bilgi alıp bana gün içerisinde döneceğini söylemesinin üzerinden 2 gün bugün varın gerisini siz düşünün.Tamamen kendi hatalarından dolayı zor duruma düşürüldüm ve halen yaptığım şikayetle ilgili araştırıp dönemediler..

Ali 70 Okunma

Cevaplar

  • Ali20 Şubat 2013

    şikayetvar.com ekibine öncelikli olarak çok teşekkür ederim, burada yapı kredinin cevaplandı dediğinede inanmayın cevaplandı demesinin üzerinden 5 gün kendi sitelerinden ettiğim şikayetimin üzerinden neredeyse 15 gün geçti ama halen bir arayan soran olmadı yardımlarınızdan dolayıda şikayetvar.com ekibine tekrardan teşekkür ederim.

  • Ali19 Şubat 2013

    Evet hemen cevaplandı teşekkür ederim sorumu cevapladığınız için ama bu cevabı bir de bana ulaşıp ne olduğunu söyleseniz buraya değerlendirmeye almıssınız de 4 gündür halen değerlendiremedinizmi, zaten ilk şikayetimde dönen bayanda aynısını söylemişti gün içerisinde şube ile görüşüp dönecem demesinin üzerinden 1 haftadan fazla oldu halen dönecek oda aynı sizin gibi.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön