08 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Sorun Her Bankada Olur Diye Özür Dilemiyor

Yapı Kredi Bankası Ankara Bahçelievler Şubesi'nde ATM kullanarak kredi kartı ödemesi yaptım, cihaz para üstünü vermedi. Şubeye başvurdum, yetkili hanım gayet ilgisiz bir şekilde müşteri hizmetlerine telefon etmem gerektiğini söyledi. Telefon ettim, gün sonunda tutar kredi kartı hesabıma yatırıldı.

Bu işlem sırasında benden özür dilenmedi. Müşteri hizmetlerindeki yetkiliye (S** Hanım) bunu ilettiğimde, "niye özür dilenecek, bu diğer bankalarda da olabilir" dedi. Böylece Yapı Kredi Bankası'nın özür dilemesi için gerekli olan şartın şu olduğunu öğrendim: eğer hata sadece Yapı Kredi'ye özgü ise, o zaman özür dilenir ama söz konusu hata başka bankalar tarafından da yapılıyorsa Yapı Kredi Bankası özür dilemez!

Ahmet 86 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2282885 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Ahmet10 Şubat 2014

    Müşteri hizmetleri yetkilisinin ismi: Sevinç.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön