16 Ekim 2014

Yapı Kredi Bankası SMS İle Bilgilendirerek Rahatsız Ediyor!

Bankanızla hiçbir ilgim olmadığı halde, başka bir müşterinizin yanlışlıkla benim telefon numaramı verip bütün harcama ve kredi mesajları bana gönderiliyor. Yaklaşık bir yılı aşkın bu bilgi mesajları benim telefonuma geliyor, durumdan rahatsız olup Tokat Niksar şubenize bunu bildirdim ama yapabilecek bir şey olmadığını, gelen mesajları gözardı etmemi ve müşteri bilgilerini değiştiremediklerini söylediler.

Bu tür taleplerde cidden hiçbir şey yapamıyor musunuz, çok merak ettim. Gelen bilgi mesajlarından ciddi bir şekilde rahatsız oluyorum. Şahsıma ait olan numaraya başkalarının bilgi mesajlarının gelmesini istemiyorum. Bilmem yeterince açıklayıcı oldu mu?

Nurcan 1.886 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan25 Ekim 2014

    yazsam da bir şey değişmiyor

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön