29 Ocak 2015

Yapı Kredi Bankası Slogan Uyuşmazlığı!

3688830 referans numarası ile 19.01.15 tarihinde bankanın internet sayfasından bir şikayette bulundum, cevap gelmemesinden dolayı 2 gün önce online mesaj sistemi ile bankaya tekrardan ulaştım ama 9. gün olmasına rağmen henüz bir sonuç yok, mailde ilettiğim gibi Polonya'da öğrenciyim ve bankamatik kartıyla alışveriş yapmam veya para çekmem gerekiyor. Hesabı açtırırken telefon bankacılığını bile arayıp kartı yurt dışında kullanacağımı bildirdim ve hiçbir sorun olmayacağı konusunda bilgilendirildim, ancak kartı hiçbir şekilde hiçbir yerde kullanamıyorum. 9. gün ve hala bir cevap yok mağdur durumdayım umarım yetkili birisi mesajı okur ve gerekli kişilerin ilgisizliğini göz ardı etmez.

Tayfun 1.382 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun30 Ocak 2015

    Bu yazdıklarımı mail yolu ile yapı krediye ilettim ama apaçık bir yere yazılmadıkça ilgilendiklerini düşünmüyorum o yüzden burayada yazıyorum! 3688830 referans numaralı şikayetimi bana haber vermeden çözmüşsünüz ve müşteri bilgilendirildi yazıyor tebrik ederim 11. gün ve sorunum hala devam ediyor, kimse tarafından bilgilendirilmedim ve sitenize şikayet kapatılmıştır yazabiliyorsunuz, yapı kredi bankasına yakışır bir hareket çünkü bizim için buradasınız:) yetkililer tarafından okunacağını düşündüğüm için geçirdiğim süreçleri yazıyorum. 1 ay önce söke/ Aydın şubesinden yurt dışında kullanacağımı bilgilendirerek bir bankamatik kartı aldım ve kartı rahatlıkla kullanabileceğim söylendi. Bankamatik kartı geldiğinde telefon bankacılığını arayarak kartı yurt dışında kullanacağımı ve ekstra bir işlem yapmam gereklimi diye sordum ve kartı rahatlıkla kullanabileceğim söylendi. Polonya'ya geldiğimden beri bank pekaodan para çekmeye ve alışveriş yapmaya çalışıyorum ama sürekli işlem red edildi cevabını alıyorum. Bankanıza mail yolu ile sorunumu anlattım 11 gün geçti sorunumu çözmeden sorun çözüldü yazılmış, tam bir hayal kırıklığı. Ayrıca maili attıktan 7-8 gün sonra online mesaj sistemi ile yetkili birisiyle konuştum ve sorunun daha hızlı çözülebilmesi için gerekli bölümün uyarılacağı söylenmişti bunun üstüne 11 gün geçtikten sonra sorunu çözmeden şikayetimin kapanması gerçekten harika.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön