20 Eylül 2013 #2022674

Yapı Kredi Bankası Sıra Bekleme!

1. Mersin Forum Şubesi’ne açılış saati olan 10. 00 da gidip, hem Bireysel hemde Gişe’de 1. Sıra alınmıştır.
2. 10:25 itibari ile henüz sıranız gelmemiştir.
3. İlgili bankanın sıra ile ilgili mesajı dikkat çekicidir.
4. Son olarak 8 yıldır neden Yapı Kredi Bankası ile çalışılmadığının neden unutulmaması gerektiği, 8 yıl sonra tekrar hatırlatılmıştır.


Burası Yapı kredi Bankası 8 yıl öncede 8 yıl sonrada aynı hizmete devam.

Mustafa 47 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Eylül 2013

    --------VERİLEN CEVAP---------- Sayın MUSTAFA KILIÇ, Görüşlerinizi ilettiğiniz için teşekkür eder bilgi vermek isteriz. Amacımız tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir. Bununla birlikte sıralama sistemimiz Bankamızla daha yoğun çalışan müşterilerimize öncelik verecek şekilde çalışmaktadır. Dilerseniz Şubemiz ile görüşerek Banka müşterimiz olmanız için size uygun tüm ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz bekleme süresi nedeniyle üzüntülerimizi iletir, iyi ilişkilerimizin devamı dileklerimizle saygılarımızı sunarız Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. -------- ÖNERİ ---------- 1. Bankanızın zaten müşterisiyim ama Pasif durumda. 2. Daha yoğun müşterilerle çalışmak sizin bir tercihinizdir, ama bu size pasif durumda olan yada yeni bir müşteri kazandırmaz. 3. Ticari işlemleri öne almak istiyorsanız, ilgili şubenizin/şubelerinizin camına burada sadece ticari işlemler yapılmaktadır, bireysel müşterilerle ilgilenilmemektedir yazarsanız insanları boş yere bekletmemiş olursunuz. Zaman hepimiz için kıymetli. Sadece sizin için değil.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2022674 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön