Yapı Kredi Bankası Siirt Şubesi Hakkında Şikayet

Yasin Yasin10 Ağustos 14:25

Eşime ait Ek Kredi kartı eski adresime gönderilmiştir. Eşime adıma işlem yapabilmesi için Noter onaylı Vekalet vermeme rağmen eşim bankaya gittiğinde biz işlemi buradan yapamıyoruz müşteri hizmetleri ile görüşün şeklinde cevap verilmiştir. Askeri personel olarak Libya’da görev yapmaktayım, zaten arayabilsem ben işlemi yapardım Türkiye numaramdan arayamıyorum, aranamıyorum, mesaj atamıyorum ve mesaj alamıyorum iletişimim sadece internet üzerinden WhatsApp araması veya Mail yolu ile gerekli uyarı ve işlemin yaptırılmasını rica ederim

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 11 Ağustos 11:55

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 10 Ağustos 14:26

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler