04 Nisan 2013 #1724503

Yapı Kredi Bankası Sigorta Yapılmamış!

2009 yılında Yapı Kredi Bankası Antalya/Özgürlük şubesinden.konut kredisi aldım ve yaşam sigortası,yaptırdım.2010 yılında (mesleğim olan polis memurluğum)görevinde hayati tehlike arz edecek biçimde bıçakla yaralanmak suretiyle malul gazi olarak emekli oldum.


Defalarca çağrı merkezlerini aradım.Evraklarımı hazırlamak suretiyle yaklaşık 6 ay önce Yapı Kredi sigortanın genel müdürlüğünde,yazılı başvuruda bulundum.(poliçemin şartlarının ve sigorta poliçemi)istedim.şimdi size şunu soruyorum. Şifahi olarak size bilgi verdik (sizin poliçenizde tam maluliyet )sigortası yapılmamış. Böyle bir cevap olur mu? Yasal haklarımı kullanacağım.

Murat 47 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön