23 Eylül 2017 #9522762

Yapı Kredi Bankası Sigorta Poliçesi Sorunu!

13.10.2016 tarihinde kapatmış olduğum krediye mahsuben alınan 54 TL'sigorta kesintisi iade edilmediği gibi poliçe açık bırakılmış yenilenmesi için mail aldım gün içinde Allianz Sigorta şirketine onlar şubeye yönlendirip durdular şubedeki müşteri temsilcim telefonunu yerinde olmasına rağmen açıp görüşmeye tenezzül etmiyor işimizi gücümüzü bırakıp 2 dakikalık görüşme için şubeye gitmeye zorlanıyorum özel sektörde çalışıyoruz anlayış bekliyorum.

Murat 2.862 Okunma

Cevaplar

  • Murat27 Eylül 2017

    Erken kapattığım kredilerin sigorta primlerinin iadesi yapılmadığı gibi poliçelerin açık bırakılarak yenileme yoluna gidildiğini fark ettim, sigorta poliçeleri konusunda ciddi şikayetlere maruz kalan sisteminizi iyileştirmeniz gerekiyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2017

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-24:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön