24 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Sigorta Kesintisi!

23/06/2015 günü Yapı Kredi Bankası Çubuk şubesinden kullanmış olduğumuz 17000 TL tüketici kredisi neticesinde 680 TL hayat sigortası kesilmiştir. Abartılı gelen bu rakamı sorguladığımızda bize sadece 3 yıllık hayat sigortası olduğu ve peşin tahsil edildiği söylendi. Yaptırmak istemediğimizde ise kredi kullandırılamaz imiş.

İstemeden vermedikleri hayat sigortası adı altında kesilen ücretin poliçesini istediğimizde, talebimiz ve isteğimiz olmadığı halde tarafımıza işsizlik, iş göremezlik gibi sigortalar yapıldığını gördük. Bunların iptal edilmesi için Yapı Kredi Allianz'ı aradığımızda şubeden yapılması gerektiğini, şubeye gittiğimizde ise iptal edemeyeceklerini söylemekteler.

Murat 190 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön