01 Nisan 2013 #1718343

Yapı Kredi Bankası Şifre Değişikliği Sonucu Yaşadıklarım!

İnternet bankacılığı işlemleri yapmak için siteye girdiğimde şifre yenileme talebi ile karşılaştım ve şifremi yeniledim,internet bankasına yeni şifrem ile girdim.01.04.2013 tarihinde bankanın sunduğu hizmet programı olan borsa iletişim sistemine şifremi yazdığımda kabul etmedi eski şifremi de yazmama rağmen onu da kabul etmedi ve şifrem 4 denemeden sonra bloke oldu.Bloke kaldırma sonrası yine çözülmeyen sorunu çözmek için telefon bankacılığına müracaat etmem sonucu onca telefon masrafı ve şifre gönderme mesaj masrafına neden olmuştur ve halen sorun çözülmemiştir.


Banka bu tür sorunlar yaratarak müşterisinden haksız kazanç sağlamaktadır(mesaj ücreti ve telefon bankacılığı telefon ücreti)

Hüseyin 106 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Nisan 2013

    Banka tarafıma e-posta ile dönüş yapıldığını bildirmekte lakin masraflarım konusunda telafi edici ifadeler kullanmamakta.Her zamanki şikayet e-postalarına verilen kalıp yanıtı vermekte.Mağduriyetimi gidermeyen bankayı kınıyorum. Bankanın gönderdiği e-posta aşağıdadır. Öncelikle görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. "Siz değerli müşterilerimizin gözlem ve görüşlerinin bilinmesi hizmet kalitemizin arttırılmasına yönelik çalışmalarımızda son derece önemli yer tutmaktadır. Bu ilkemizden hareketle; görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, konunun ve eleştirilerinizin ayrıca ürün/hizmet geliştirme çalışmalarımız kapsamında dikkate alınacağını belirtmek isteriz. İyi ilişkilerimizin devamını dileriz."

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1718343 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

  • Hüseyin03 Nisan 2013

    Şifre sorunlarımı gidermek konusunda internet bankası üzerinden yaptığım işlemler sonrasında 3 defa bloke olan şifrenin tamamen yenilenmesi için sistem banka şubesine yönlendirdi,banka şubesine giderek şifremin yenilenmesi tarafımdan işlem yapılarak sağlandı.İlgili personelin desteği ilgili yere telefon ederek şifremin tamamen silinmesi konusunda olabilmiştir.Banka gereksiz yere müşterisini yormakta ve masrafa sebep olmaktadır(ulaşım masrafı ve zaman kaybı) En kısa zamanda bu banka ile çalışmayı durduracağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön