20 Mart 2013 #1696055

Yapı Kredi Bankası Şehit Maaşımdan Kesinti!

İkitelli şubesi daha önce K. Çekmece tük. hakem heyeti ile haksız bulunmuş olmasına rağmen şehit maaşımdan tekrar 100 tl haksız olarak iktisap etmiş ve bu; Küçükçekmece tüketici hakem heyeti tarafından yine haksız bulunarak, 365020 sayı 25-2-2013 tarihli karar ile, hesabıma iadesi yönünde karar alarak biz taraflara iletilmiştir.


Buna rağmen tutar bugüne kadar iade edilmemiş ayrıca banka genel müd.ve şubesine tüm çağdaş vasıtalar kullanılarak yapılan çağrılar yanıtsız kalmıştır, muhattabımız kendilerinde cevap verecek medeni cesareti bulamamış olmalıdırlar. Ayrıca kendileri YKB,biz kendilerine bu kararı gönderdiğimizden beri her gün e-mail adresimize aynı mesajı günde 3-4 kez atmaya başladılar.

Volkan 32 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1696055 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize sözlü olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön