02 Ekim
Yorum Yap
#10977687

Yapı Kredi Bankası Sebepsiz Bloke!

Borcunu ödediğim ve geciktirmediğim halde senelerdir kullandığım kredi kartını hiçbir sebep olmaksızın bloke etmişler, sorduğum zaman da bankanın buna hakkı olduğunu dile getirmişler ve yönlendirdikleri banka personeli ve genel müdürlük bir sebep bulamamıştır kısacası mağdur etmişlerdir.

Bahadır 595 Okunma

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Ekim

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Ekim

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Bahadır02 Ekim

  Oradan da yazdım sonuç alamadım maalesef

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Ekim

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler