12 Ekim 2018
Yorum Yap
#11021566

Yapı Kredi Bankası Rahatsız Edici Arama Yapıyor!

Her gün, günde en az 3 defa Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi ev telefonum aramaktadır. Aradıklarında ise evde yaşamayan bir kişiyi istemektedirler. Her seferinde aradıkları kişiyi tanımadığımı, numaranın yanlış olduğunu bildirmeme rağmen aramalar kesilmiyor. Lütfen bu rahatsız edici aramalara son verin, yoksa yasal hakkımı kullanmak zorunda kalacağım.

Tunca Tunca 232 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler