01 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası Puanlarımdan Düşen Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası'nın 4921 **** **** **** 6**0 numaralı Adios (World) Kredi Kartı hamiliyim. 5464 Sayılı Banka Kartları ve Kredi kartları kanunu'nun sözleşme ve genel işlem şartlarını düzenleyen 24/4 maddesinde düzenleme yer almaktadır. Bu göre kredi kartı ile yapılan harcamaların yanı sıra, üyelik ücreti isteminin yasal dayanağı yoktur. ** Şubat 2013 tarihinde 135 TL tutarındaki yıllık üyelik ücreti, kazanılan world puanlarımdan düşülmüştür.


Yapılan uygulama hukuka aykırı olduğundan işlemin iptali ve önümüzdeki dönem kredi kartı puanlarıma mahsup edilip, tarafıma alacak kaydedilmesi ve yapılan işlem konusunda bilgi verilmesini rica ederim.

Halil 46 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön