26 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Puanımı Vermemekte Israr Etmektedir!

Konu yine aynı %3 oranından akaryakıt puanım verilmedi!Şikayet yaza yaza rekorlar kitabına girmekten korkuyorum!Okuyup okuyup şikayetimi geçiştiriyorlar, nasıl bir müşteri memnuniyeti anlamadım!


Bir kez daha söylüyorum, bin kere daha söyleyeceğim herhalde, 14 kasım 2012-50 tl lpg alışverişi, 7 aralık 2012-20 tl lpg alışverişi, 17 aralık 2012-20 tl lpg alışverişi sadece toplamda %1 puan verilmiştir(Ekstrelerimde görülebilir)


Alışverişler usulüne uygun akaryakıt olarak yapılmıştır, puanlarımın hesaplanıp ilgili yere iadesini ve iade sonrası bilgi verilmesini talep ediyorum. Yolum Ank-Kavaklıdere ye düştüğünde bddk'ya uğrayıp suç duyurusunda bir dilekçe ileteceğim.

Selçuk 31 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk10 Mart 2013

    Aramızdaki sözleşmelere ve verilen bir sürü reklamlarda puan oranının belirtildiği halde,puan oranında oynanma yapılması sözleşmeye aykırıdır! Suç bandeki hala sizin kredi kartınızı kullanmamdır!

  • Selçuk05 Mart 2013

    Kaç gün oldu daha kimseden bir ses yok!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön