11 Temmuz
#12253199

Yapı Kredi Bankası Puan Kampanyası!

Yapı Kredi gıda alışverişine 25 TL kampanyasına katıldım. 10/7/2019 tarihinde marketten alışveriş yapıtm. İşlemlerim kısmında tik oluşmadı. Markete gittim Yapı Kredi pos cihazından çekmediniz mi diye. Yok öyle yaptık. Ekstrede Yapı Kredi yazıyor dendi. Üç kuruş World puan için uğraştıklarımıza bakın. Sizin için burdayıza yazdım. O online bağlanın dedi ona da yazdım. 444'ü arayın dedi onu da aradım. Çıkan sonuç. Yapı Kredi pos dan çekilmiş ama Yapı Kredi World üyesi değilmiş. Sisteme bak. Pos cihazı olacak üye olacak. Şu olacak bu olacak.

Selcuk Selcuk 737 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları