07 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Post Ücreti!

Post cihazımı iade etmem rağmen benden word üye iş yeri ücreti ve verimsizlik ücreti kestiler ve iadesini hala yapmıyor, bankadaki arkadaş ve müdürde ilgilenmiyor yasal işlem yapmadan önce son kez uyardım ama hala dikkate alan yok bankada ticari müşteri gişesi ve ilgi alaka olmadığı için çek post ve kredi kartlarımı iptal ettim çalışmıyorum şu an ve niye iptal ediyorsun, nedir memnuniyetiniz diyen de yok.

Bu kadar büyük bir banka Kobi, kobi diye reklamlarda atıp tutarken kendi hali hazırda çalışan ticari müşterilerine bu denli davranması yakışmıyor ve benim gibi çalışmayan bırakan sayısız arkadaşım var, ben V****'a geçtim ve rahat ettim, bir da da çalışmak istemiyorum zorunlu kalmadığım sürece.

Onur 314 Okunma

Cevaplar

  • Onur14 Ocak 2016

    Mail olarak dönülmüş çözüm nerede iade aldığınız pos a verimsizlik ücreti ve üye işyeri ücreti alındımı alınmadımı yasal mı hak mı buradan sanki sorun çözülmüş gibi cevap verildi yazması kolay

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 08/05/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön