05 Şubat 2014 #2277214

Yapı Kredi Bankası Personelinin Kabalığı

Kocaeli ili Gebze ilçesi bağdat caddesi Yapı Kredi Bankası şubesi binamızın alt katın da kiracıdır. Apartmanımızın ve tüm vatandaşların ortak kullanımına açık yol kenarına araçlarımızı park etmekteyiz. Bu şubede bulunan son derece saygısız banka koruması beyefendi bankanın önünü, yasal olmadığı halde yapı krediye ait dubalarla kapamakta ve kimseye de park izni vermemektedir.


Benim de kapımın önü ve hakkım olan park alanını sırf bankanın müdürünün aracı park etsin diye işgal eden bu şahıstan şikayetçiyim. Öyle ki bu koruma geçen gün aracımı park etmek istediğim için üzerime yürüdü. Ben de 155 polis imdattan polis çağırmak zorunda kaldım.


Banka yetkililerinden tek bir şahıs ise bu durumla ilgilenmemektedir.

Şeniz 85 Okunma

Cevaplar

  • Şeniz09 Şubat 2014

    yapı kredi bankası her ne kadar şahsıma mail attığını iddia etsede böyle bir mail v.b gönderi almadım zaten bankaya da bu yazıyı yolluyorum .İlgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler. 2277214 nolu şikayetim ile ilgili şahsıma herhangi bir mail v.b gönderilmemiştir.Ayrıca banka çalışanınız şahsıma saldırıyor,polis çağırarak kendimi korumak zorunda kalıyorum bir mailmidir açıklamanız kusura bakmayın ama özrünüz kabahatinizden bütük .

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2277214 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön